MaxMount Vertikalt Skjermstativ 17"-34" 12 kg – Svart (DEMO)
Hva betyr det at et produkt er en demo?
Produktbeskrivelse
DEMO: Returkjøp og testeksemplar. God stand.Vertikalt Skjermstativ 17"-34" 12 kg – Svart er en monitorholder fra MaxMount designet for å støtte skjermer mellom 17 og 34 tommer. Stativet tilbyr en mengde forskjellige høydejusteringsalternativer og har en stabil konstruksjon med et sikkerhetslås for økt sikkerhet. Med en utrolig stabil base av herdet glass oppnås en både funksjonell og stilren løsning for moderne arbeidsstasjoner. Den kompakte pakken letter transport og gjør den ideell for både e-handel og bulkbestillinger.
Byggekvaliteten på skjermstativet er imponerende, bestående av herdet glass og stål som bidrar til både holdbarhet og stil. Den integrerte høydejusteringen er designet for å muliggjøre rask og enkel justering uten verktøy, noe som maksimerer brukervennligheten. Det 360° roterende VESA-feste støtter ulike visningsvinkler, noe som øker ergonomien under bruk. Den låsbare vridknappen sikrer at skjermen holdes på plass uansett justering. I tillegg har stativet svingbevegelighet, noe som gjør det mulig å justere visningsvinkelen raskt og effektivt. Med kabelhåndtering underletts en organisert og ren arbeidsflate.
Sammendrag
- Høydejustering
- Støtter skjermer 17-34 tommer
- Ergonomisk bruk
- Underletter justering av vinkler
- Kabelklemmer for ordnet arbeidsflate
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: D36631
Produsentens artikkelnr: LDT125-T01
Om varemerket
Robuste produkter fra MaxMount – Varemerket ble grunnlagt i Stockholm i 2019. Formålet var å løfte fram rimelige og stilrene produkter til gaming og kontoret. I dag selger MaxMount blant annet dataskjermstativer, veggfester til TV, kabelhåndtering og mye mer.
Få en ryddigere spill- og arbeidsstasjon med innovative produkter for alt fra skjermer til headset og kabler. Alle produkter fra MaxMount er nøye utvalgt, og vi anbefaler på det sterkeste å investere i et stativ og produkter herfra. Ta kontroll over skjermene dine og plasser dem på en smartere måte.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Maks belastning per skjerm | 12 kg |
| Bredde | 30 cm |
| Dybde | 24 cm |
| Høyde | 44.1 cm |
Egenskaper
| Antall skjermer | 1 |
| Materiale | Glass, Plast, Stål |
| Rotasjon | +180°~-180° |
| Snuområde | +30°~-30° |
| Montering | Freestanding |
| Tipping | +45°~-45° |
| Farge | Svart |
Funksjoner
| VESA veggmontering | 100x100, 75x75 |
| Kabelhåndtering | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |
Relaterte produkter
Andre kjøpte også
Andre så også
Demo
Produkter vi fikk i retur eller laget en unboxing-video på kalles DEMO-produkter. Dette kan skyldes at forsendelsen ikke er innløst, har blitt returnert under et åpent kjøp eller at produktet er en erstatningsvare. Vi tilbyr DEMO-produkter til redusert pris og de selges med samme garanti- og angrerettvilkår som alle andre varer. I noen tilfeller kan det være mindre skjønnhetsfeil, for eksempel en mindre ripe eller skadet originalemballasje. Men aldri så det påvirker funksjonen til produktet.
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.
Prishistorie
Nedenfor finner du prishistorikk for dette produktet de siste 30 dagene.
Vår laveste pris 1-30 dager før gjeldende pris begynte å gjelde: 199 kr


