Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
KonsollPlaystationPS5 TilbehørHeadsets fra Razer
BlackShark V2 X er et gamingheadset fra Razer som kombinerer lett vekt og høy lydkvalitet. Det har en kabellengde på 1,3 meter og tilbyr 7.1 surroundlyd (kun på Windows). Den lukkede akustiske konstruksjonen sørger for optimal lydisolering, og mikrofonens design gir høy klarhet i voicesamtaler.Headsetet er utstyrt med Razer TriForce 50 mm-drivere, som gir en kraftfull lydgjengivelse med fyldig diskant og bass. Tilkoblingen skjer via et 3,5 mm-utgang, noe som gjør det kompatibelt med flere plattformer, inkludert PC, PS4, PS5 og Xbox. Øreputene er laget av memory foam som gir komfort under langvarig bruk. Den bærbare mikrofonen har et unidireksjonelt polært mønster for å minimere bakgrunnsstøy og optimalisere lydopptak.
Sammendrag
- Lettvektsheadset
- 7.1 surroundlyd
- Perfekt for seriøse gamere
- Razer TriForce 50 mm drivere
- Kompatibelt med flere plattformer
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 34565
Produsentens artikkelnr: RZ04-03241400-R3G1
Om varemerket
Razer – Den trehodede ormen, den grønne fargen eller Chroma-belysningen er noe nesten alle gamere kjenner igjen. Razer en av de mest anerkjente varemerkene innen gaming, og det er ikke ufortjent. Deres lange historie med innovative produkter som har løftet bransjen og deres utallige priser i løpet av årene beviser at de gang på gang hører til på toppen.
Razer har en av de beste utvalgene av gaming-produkter i verden med minst ett produkt i hvert segment. Med deres store maskineri har de ressursene som skal til for å forske, utvikle og produsere nye produkter av høy kvalitet. Hvis du leter etter et produkt som ikke skuffer deg når det virkelig gjelder, bør du sjekke ut Razer.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Kabellengde | 1.3 meter |
| Vekt | 250 g |
Egenskaper
| Membranen | 50 mm |
| Akustisk konstruksjon | Lukket |
| Formfaktor | On-ear |
| Pute materiale | Memory foam |
| Belysning | No |
| Farge | Rosa |
Forbindelse
| Forbindelse | 3.5mm |
| Trådløs | Nei |
| Kompatibilitet | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Smartphone, Xbox One, Xbox Series |
Funksjoner
| Mute-knapp | Ja |
| Volumkontroll | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |
Lydutgang
| Frekvensområde | 12-28000 Hz |
| Følsomhet | 100 db |
| Impedans | 32 Ω |
| Lyd | 7.1, Stereo |
Mikrofon
| Frekvensområde | 100-10000 Hz |
| Følsomhet | -42 dB |
| Polar mønster | Unidirectional |
| Avtagbar | Nei |


