Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
DatatilbehørSkjermSkjermstativ fra MaxMount
Kompakt Høydejusterbar Mobil TV-stativ fra MaxMount er utformet for bruk med TV-apparater i størrelsesintervallet 32 til 55 tommer. Stativet tilbyr en høydejustering på opp til 150 cm, noe som gir fleksibilitet for forskjellige visningshøyder. De fire hjulene gjør det enkelt å flytte stativet ved behov, noe som er praktisk for både hjem og kontor.Stativet har en stabil konstruksjon, noe som sikrer en sikker plassering av TV-en. Det er kompatibelt med VESA-feststandarder opp til 400x400 mm. Installasjon krever ingen verktøy og stativet kan enkelt justeres for å passe ulike miljøer. Med en vektkapasitet på 40 kg er det egnet for de fleste TV-apparater. Stativet er også utstyrt med en kabelhåndteringsløsning, noe som bidrar til en ren og organisert installasjon.
Oppsummering
- Kompakt og mobil design
- Høydejustering opp til 150 cm
- Passer TV-apparater 32"–55"
- Kompatibelt med VESA opp til 400x400 mm
- Maksimal vektkapasitet på 35 kg
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 38696
Produsentens artikkelnr: FS22H-44TW
Om varemerket
Robuste produkter fra MaxMount – Varemerket ble grunnlagt i Stockholm i 2019. Formålet var å løfte fram rimelige og stilrene produkter til gaming og kontoret. I dag selger MaxMount blant annet dataskjermstativer, veggfester til TV, kabelhåndtering og mye mer.
Få en ryddigere spill- og arbeidsstasjon med innovative produkter for alt fra skjermer til headset og kabler. Alle produkter fra MaxMount er nøye utvalgt, og vi anbefaler på det sterkeste å investere i et stativ og produkter herfra. Ta kontroll over skjermene dine og plasser dem på en smartere måte.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Maks belastning per skjerm | 35 kg |
| Bredde | 79.5 cm |
| Dybde | 71.5 cm |
| Høyde | 173 cm |
Egenskaper
| Antall skjermer | 1 |
| Materiale | Plast, Stål |
| Skjerm størrelse | 32-55" |
| Tipping | +10°~-10° |
| Farge | Svart |
Funksjoner
| VESA veggmontering | 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400 |
| Kabelhåndtering | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |


