Akko 5075B Plus-S Black on White Trådløst Tastatur - Hvit [Rosewood] (DEMO)
Hva betyr det at et produkt er en demo?
Produktbeskrivelse
FunnhjørneDemo fra Akko
DEMO: Gjensalg og testeksempel. Bra stand.5075B Plus S Black on White er en avansert mekanisk tastaturløsning for deg som ønsker å kombinere funksjon og stil. Utstyrt med RGB-bakgrunnsbelysning, Bluetooth 5.0 og hybridtilkobling via USB-C og trådløs 2.4G, garanterer det fleksibilitet og tilpasning for alle behov. Tastaturet er bygget med den ergonomiske ISO-layouten og inkluderer ekstra keycaps for DE, UK og Nordic.
Hot swappable funksjonalitet og dens innovative gasket mount gir en myk og dempet skriveopplevelse. Det smidige roterende vredet tilbyr rask justering av lys og volum, noe som optimaliserer arbeidsflyten. Dets PBT double shot-taster sikrer langvarig kvalitet og estetikk.
Oppsummering
- RGB-belysning og Bluetooth 5.0
- ISO-layout med ekstra keycaps
- Hot swappable for tilpasning
- Myk gasket mount for komfort
- Roterende vred for enkel kontroll
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: D36551
Produsentens artikkelnr: AG0082
Om varemerket
Akko ble grunnlagt i 2016 i Shenzhen, Kina, og spesialiserer seg på utvikling, produksjon og salg av forbrukerelektronikk. Selskapet ble raskt en av de ledende aktørene i sin bransje og har hatt en rask ekspansjon siden den gang. Akko er forpliktet til å gi kundene høykvalitetsprodukter som tilbyr innovativ design og funksjoner, støttet av utmerket kundeservice.
Ved å bruke avansert teknologi og ligge i forkant av bransjetrender, er Akko i stand til å levere pålitelige produkter som er oppdatert for sine kunder over hele verden.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Bredde | 33.5 mm |
| Dybde | 146 mm |
| Høyde | 42 mm |
| Vekt | 1300 g |
Egenskaper
| Type bryter | Akko Rosewood |
| Språkoppsett | ISO Nordic |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farge på belysning | RGB (16.8 m) |
| Knappemateriale | PBT Double-shot |
| Double-shot | Ja |
| Håndleddstøtte | Nei |
| N-key rollover | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Hotswap | Ja |
| Farge | Hvit |
Forbindelse
| Forbindelse | USB |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 1 års garanti |
Relaterte produkter
Andre kjøpte også
Andre så også
Demo
Produkter vi fikk i retur eller laget en unboxing-video på kalles DEMO-produkter. Dette kan skyldes at forsendelsen ikke er innløst, har blitt returnert under et åpent kjøp eller at produktet er en erstatningsvare. Vi tilbyr DEMO-produkter til redusert pris og de selges med samme garanti- og angrerettvilkår som alle andre varer. I noen tilfeller kan det være mindre skjønnhetsfeil, for eksempel en mindre ripe eller skadet originalemballasje. Men aldri så det påvirker funksjonen til produktet.
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.
Prishistorie
Nedenfor finner du prishistorikk for dette produktet de siste 30 dagene.
Vår laveste pris 1-30 dager før gjeldende pris begynte å gjelde: 1190 kr


