Produktbeskrivelse
DEMO: Gjenkjøp og testeksemplar. God stand.Artisan er en produsent av musematter fra Japan. Deres musematter er kjent for å være toppen av hva musematter kan oppnå. De lager musematter med høykvalitets stoffer. Vevningene er tette og nøyaktige, noe som gjør musemattene av ypperste kvalitet.
For den ultimate kontrollen i FPS-spill anbefales Type-99 musematten. Denne musematten er spesifikt designet for presisjon og kontroll, med stoppkraft som muliggjør smidige og raske bevegelser. Ved å kombinere vannabsorberende og hurtig tørkende garn med tvunnet garn oppnås en effektiv løsning som reduserer virkningen av håndsvett og fukt.
Artisan musematter har 3 forskjellige nivåer av fasthet når det gjelder hver modell. De er Mid, Soft og Extra Soft. Disse 3 gir forskjellige følelser når du bruker musematten. Noen ting å tenke på med dette er fasthet & hastighet + stoppkraft. For eksempel: Xsoft har mer polstring som gir mer kontroll og stoppkraft. Mid-musematten er tynnere og hardere, noe som forbedrer hastigheten.
Alle Artisan musematter holder lenger hvis du passer på dem. Å ha en musemattebørste anbefales av oss på MaxGaming.
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: D35111
Produsentens artikkelnr: FX-T99-MD-XL-G
Om varemerket
Artisan er en kjent produsent av musematter. Gjennom årene har de fått en sterk rangering blant vanlige brukere og entusiaster i spillmiljøet. Artisan streber alltid etter perfeksjon, de blir aldri fornøyd og utfordrer alltid seg selv og industrien ved å være innovative og ikke gå på kompromiss med kvaliteten.
Artisan produserer sine spesialiserte musematter i Japan med materialer av høy kvalitet. Artisan er klar på at produktet de produserer ikke bare må være av høy kvalitet i materialer, men også må lages på produksjonsmetoder som oppfyller høy ytelse og kvalitet.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
Tykkhet | 3 mm |
Bredde | 490 mm |
Dybde | 420 mm |
Egenskaper
Materiale | Stoff |
Farge | Grå |
Demo
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.