Keychron V6 Ultra 8K Hotswap Knob Trådløst ISO Tastatur - Svart [Silk POM Red] (DEMO)
Produktbeskrivelse
DEMO: Gjenoppretting og testeksemplar. God stand.Keychron V6 Ultra 8K er et trådløst mekanisk tastatur fra Keychron, utformet for en optimal skriveopplevelse og estetisk tiltalende design. Det tilbyr en 8000Hz polling rate for raske, responsive innganger og har både 2.4 GHz trådløs samt Bluetooth 5.2-tilkobling. Dette tastaturet er utstyrt med Keychron Silk POM-brytere for maksimal presisjon og holdbarhet, noe som gjør det ideelt for både spillere og krevende brukere.
Byggekvaliteten i V6 Ultra 8K utmerker seg gjennom en polykarbonatplate som reduserer lydresonans. Med en batteritid på opptil 660 timer med baklys avstengt, gir tastaturet en pålitelig, langvarig ytelse. Takket være Keychron Launchern kan brukere enkelt omprogrammere taster og lage makroer for økt effektivitet tilpasning. Den hot-swappable funksjonen tillater brukere å bytte ut brytere uten lodding, noe som gjør det enkelt å skreddersy tastaturet etter egne preferanser. En ergonomisk design og en stille, stabil gummifotmontering sikrer en myk og fleksibel skriveopplevelse.
Sammendrag
- Trådløst mekanisk tastatur
- Polling rate: 8000Hz
- Ideell for spillere og teknisk interesserte
- Hot-swappable brytere for tilpasning
- Lang batteritid på opptil 660 timer
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: D38189
Produsentens artikkelnr: V6U-D1-BO
Om varemerket
Keychron startet som et kickstarter-prosjekt med mål om å produsere et trådløst mekanisk tastatur med allsidighet og multikompatibilitet. Tastaturet deres er kompatible med både PC, Mac og til og med smarttelefon. Etter lanseringssuksessen og hyllestene til teknologianmelderen og youtuberen MKBHD, har Keychron utvidet tastaturutvalget og er nå tilgjengelig i en rekke størrelser og design.
Vi anbefaler Keychron for de som ønsker et pålitelig spilltastatur som enkelt kan tas med på LAN. Hvis du spiller spill på smarttelefonen, anbefaler vi at du prøver et Keychron-tastatur for å få en ekstra fordel i forhold til motstanderne.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Bredde | 447.9 mm |
| Dybde | 149 mm |
| Høyde | 31.2 mm |
| Vekt | 1130 g |
Egenskaper
| Type bryter | Silk POM Red |
| Formfaktor | Full-size |
| Språkoppsett | ISO Nordic |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farge på belysning | RGB (16.8 m) |
| Knappemateriale | PBT Double-shot |
| Double-shot | Ja |
| Multimedieknapper | Ja |
| N-key rollover | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Hotswap | Ja |
| Profil | OSA |
| Farge | Svart |
Forbindelse
| Forbindelse | USB-C |
| Trådløs | Ja |
| Kompatibilitet | Linux |
Garanti
| Produsentens garanti | 1 års garanti |
Demo
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.


