MaxMount Heavy-Duty Skjermstativ 16 kg 17"-45" - Svart (DEMO)
Hva betyr det at et produkt er en demo?
Produktbeskrivelse
DEMO: Gjenkjøp og testeksemplar. God stand.Heavy-Duty Skjermstativ fra MaxMount er en anvendbar løsning for montering av skjermer mellom 17 og 45 tommer med en maksimal belastning på 16 kg. Monitorarmen har en robust metallkonstruksjon og er utformet for å gi stabilitet og enkel justering. Utstyrt med hurtigkoblingsplate og innebygd fjærtension for vektjustering, letter den også installasjonen ved at den kan monteres helt fra oversiden av skrivebordet. For bruk i kontor og tekniske miljøer er den spesielt egnet.
Konstruksjonen av monitorarmen sikrer langvarig holdbarhet og stabilitet med materialer av høy kvalitet. Den tilbyr et bredt bevegelsesområde som inkluderer neiging, vridning, rotasjon og høydejustering for å optimalisere visningsvinkler. Rotasjonsstoppen hindrer armens bevegelse mot skjermer eller vegger. Den integrerte kabelhåndteringen bidrar til en organisert arbeidsmiljø og minimerer kabeltrassel, noe som ytterligere forbedrer den praktiske bruken.
Oppsummering
- Robust metallkonstruksjon
- Maksimal belastning 16 kg
- For montering av skjermer 17"-45"
- Bred bevegelse for optimal visning
- Integrert kabelhåndtering
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: D36535
Produsentens artikkelnr: LDT115-C012E
Om varemerket
Robuste produkter fra MaxMount – Varemerket ble grunnlagt i Stockholm i 2019. Formålet var å løfte fram rimelige og stilrene produkter til gaming og kontoret. I dag selger MaxMount blant annet dataskjermstativer, veggfester til TV, kabelhåndtering og mye mer.
Få en ryddigere spill- og arbeidsstasjon med innovative produkter for alt fra skjermer til headset og kabler. Alle produkter fra MaxMount er nøye utvalgt, og vi anbefaler på det sterkeste å investere i et stativ og produkter herfra. Ta kontroll over skjermene dine og plasser dem på en smartere måte.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Maks belastning per skjerm | 16 kg |
| Bredde | 61.1 cm |
| Dybde | 12.4 cm |
| Høyde | 59.3 cm |
Egenskaper
| Antall skjermer | 1 |
| Materiale | Aluminium, Plast, Stål |
| Skjerm størrelse | 17-45" |
| Rotasjon | +180°~-180° |
| Snuområde | +90°~-90° |
| Montering | Klemme |
| Tipping | +90°~-45° |
| Farge | Svart |
Funksjoner
| VESA veggmontering | 100x100, 75x75 |
| Kabelhåndtering | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |
Relaterte produkter
Andre kjøpte også
Andre så også
Demo
Produkter vi fikk i retur eller laget en unboxing-video på kalles DEMO-produkter. Dette kan skyldes at forsendelsen ikke er innløst, har blitt returnert under et åpent kjøp eller at produktet er en erstatningsvare. Vi tilbyr DEMO-produkter til redusert pris og de selges med samme garanti- og angrerettvilkår som alle andre varer. I noen tilfeller kan det være mindre skjønnhetsfeil, for eksempel en mindre ripe eller skadet originalemballasje. Men aldri så det påvirker funksjonen til produktet.
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.
Prishistorie
Nedenfor finner du prishistorikk for dette produktet de siste 30 dagene.
Vår laveste pris 1-30 dager før gjeldende pris begynte å gjelde: 399 kr


