Produktbeskrivelse
FunnhjørneDemo fra Pulsar
DEMO: Gjenkjøp og testeksemplar. God stand.Opplev en virkelig vinnende kombinasjon med Pulsar ES1 eSports Gaming Mousepad. Denne gaming musmatten er laget for å passe selv de mest konkurranseinnstilte spillerne og har en ultrapresisjons hybridflate som gir jevnt og smidig glid samt optimale friksjonsegenskaper. Det nyutviklede alfacells-basmateriellet gir utmerket stoppkraft og demping, mens kantstingene er minimert, men likevel svært holdbare i alle posisjoner.
ES1 musmatten gir lav initial friksjon med middels høye til høye glidhastigheter samt god stoppkraft. Med sin tykkelse på 3 mm får du en myk til middels myk pute følelse med god fjæringskapasitet. Til slutt er musmatten utstyrt med antiskli-basen Alpha-cell Polyurethan Base Material - som tilbyr en unik minnecelle med mikromønsterdesign som holder musmatten stødig på ditt skrivebord.
- Enhetlig vevd fin polyhybridflate
- Speed: Middels til Raskt glid
- Stopping: God stoppkraft
- Baksiden med Anti-Slip materiale
- 360° anti-fray presisjonssømmer
- Alfa-cell materiale
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: D23600
Produsentens artikkelnr: PES13XLB
Om varemerket
Pulsar er et merke grunnlagt i 2020 med ett enkelt oppdrag. Å lage rimelige produkter uten å gå på akkord med kvalitet og ytelse. Pulsars grunnlegger har vært i spillindustrien i over 10 år med dyp teknologibakgrunn og erfaring. Merket har som mål å bli en av verdens ledende leverandører av høyytelses spill- og strømmeprodukter.
Pulsar planlegger å tilby et komplett spekter av produkter for å utstyre spillere, entusiaster og esport-profesjonelle med mekaniske tastaturer, presisjonsspillemus, trådløse hodesett, premium-høyttalere og alt annet premium PC-periferiutstyr.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Tykkhet | 3 mm |
| Bredde | 490 mm |
| Dybde | 420 mm |
Egenskaper
| Materiale | Hybrid |
| Sydde kantene | Ja |
| Belysning | No |
| Håndleddstøtte | Nei |
| Farge | Svart |
Demo
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.


