Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
FunnhjørneDemo fra SteelSeries
DEMO: Gjenkjøp og testeksemplar. God stand.En glatt og myk musematte som er laget av stoff av høy kvalitet og tilbyr både en myk følelse og god kontroll. Passer alle typer mus - optiske som laser - og er perfekt også for mus med lav sensitivitet. Undersiden består av gummi som gjør at musematten ligger stabilt uansett hvor hardt du spiller. Tykkelsen er 2 mm.
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: D334
Produsentens artikkelnr: 63005
Om varemerket
Vi kan ikke snakke om e-sport og gaming uten å nevne SteelSeries. De har helt siden 2001 gang på gang utviklet produkter som har tatt markedet til nye nivåer, som den første glassmatten, det første mekaniske tastaturet til gaming eller den første musen spesifikt til World of Warcraft. De har helt siden begynnelsen vært en del av e-sportmiljøet.
SteelSeries er kjent for å lage produkter som får legendestatus, med f.eks. musematten QcK som har vært proffe spilleres valg i mer enn 15 år. Produktene deres er nøye utviklet til minste detalj for å passe alt fra konkurransemennesker som trenger pålitelig utstyr for avgjørende øyeblikk, til en nybegynner som akkurat har kjøpt sin første gamingmus.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Tykkhet | 2 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 210 mm |
Egenskaper
| Materiale | Stoff |
| Sydde kantene | Nei |
| Trykk | Nei |
| Belysning | No |
| Håndleddstøtte | Nei |
| Farge | Svart |
Demo
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.


