SyLical Gear HELIX 8K Trådløs Gamingmus - Hvit [Yellow Scroll-Wheel] (DEMO)
Hva betyr det at et produkt er en demo?
Produktbeskrivelse
FunnhjørneDemo fra SyLical Gear
DEMO: Tilbakekjøp og testeksemplar. God stand.HELIX 8K er en trådløs gamingmus fra SyLical Gear optimalisert for ytelse. Den er utformet for å gi spillere en lettvektsløsning med høy ytelse og enkel bruk. Med en PixArt PAW 3950-sensor og en maksimal oppløsning på 30 000 DPI, tilbyr den presisjon og hastighet som kreves i f.eks. FPS-spill. Musen passer både casual gamers og mer krevende brukere. HELIX 8K har en maksimal polling rate på 8000 Hz, noe som muliggjør rask og nøyaktig respons.
Den er utstyrt med Omron optiske brytere som har en levetid på opptil 50 millioner klikk. Musen veier 39 gram og har dimensjoner på 118x61x38 mm, noe som gjør den lett og ergonomisk. Batteritiden varer i litt over 100 timer ved 1000 Hz, og omtrent 20 timer ved 8000 Hz. Den er dessuten tilpassbar via SyLicals programvare. Tilkoblingen skjer via 2.4 GHz dongle eller kablet via USB-C, noe som gir en stabil og pålitelig tilkobling for både trådløs og kablet spilling.
Sammendrag
- Vekt: 39±2 gram
- Max DPI: 30 000
- Passer gamere som søker høy presisjon og ytelse
- Polling rate: 8000 Hz
- Sensor: PixArt PAW 3950
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: D35638
Produsentens artikkelnr: SyL-H-MC062-YSW
Om varemerket
SyLical Gear er et ytelsesfokusert varemerke som utvikler gamingtilbehør av høy kvalitet. Selskapet kombinerer presisjon, konkurranseorientert ytelse og gjennomtenkt design for å levere produkter til krevende gamere. Med inspirasjon fra etablerte aktører i bransjen prioriterer SyLical Gear funksjonell innovasjon fremfor overfladisk differensiering.
Spesifikasjoner
Batteri
| Batteritid | 1000Hz, 100 h, 8000Hz, 20 h |
Dimensjon & vekt
| Kabellengde | 1.8 meter |
| Bredde | 61 mm |
| Dybde | 118 mm |
| Høyde | 38 mm |
| Vekt | 39±2 g |
Egenskaper
| Sensormodell | PixArt PAW 3950 |
| Sensor | Optisk |
| Type bryter | Omron Opticals |
| DPI | 30000 dpi |
| Maks. akselerasjon | 50 G |
| Antall knapper | 6 |
| Rullehjul | Ja |
| Farge | Gul, Hvit |
| IPS | 750 |
| Polling Rate | 8000 Hz |
Forbindelse
| Forbindelse | 2.4GHz, USB |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 1 års garanti |
Relaterte produkter
Andre kjøpte også
Andre så også
Demo
Produkter vi fikk i retur eller laget en unboxing-video på kalles DEMO-produkter. Dette kan skyldes at forsendelsen ikke er innløst, har blitt returnert under et åpent kjøp eller at produktet er en erstatningsvare. Vi tilbyr DEMO-produkter til redusert pris og de selges med samme garanti- og angrerettvilkår som alle andre varer. I noen tilfeller kan det være mindre skjønnhetsfeil, for eksempel en mindre ripe eller skadet originalemballasje. Men aldri så det påvirker funksjonen til produktet.
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.
Prishistorie
Nedenfor finner du prishistorikk for dette produktet de siste 30 dagene.
Vår laveste pris 1-30 dager før gjeldende pris begynte å gjelde: 999 kr


