Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
DatatilbehørTastatur og tilbehørGaming tastatur fra Keychron
K3v3 Low Profile QMK er et trådløst mekanisk tastatur med en ultratynn profil. Det støtter både Bluetooth 5.2 og en kablet USB-C-tilkobling. Med et kompakt 75% oppsett og Gateron low-profile MX mekaniske brytere tilbyr tastaturet en komfortabel og responsiv skriveopplevelse, som er egnet for både arbeidere og spillere. Produktet veier 540 g og har en dimensjon på 306 x 116 mm.Tastaturet kan kobles til opptil tre enheter samtidig, noe som gir mulighet for smidig multitasking. Det innebygde 1550 mAh litium-polymerbatteriet gir opptil 124 timers bruk uten bakgrunnsbelysning, og opptil 82 timer med RGB-belysning aktivert. QMK-firmware muliggjør omfattende tilpasninger gjennom Keychron Launcher, noe som gjør det enkelt å programmere knapper og makroer. Tastaturets akustiske demping gir en stillere skriveopplevelse, og den justerbare vinkelen på 2,5°, 4,2° og 6,5° bidrar til ergonomisk komfort.
Oppsummering
- Ultraslankt trådløst tastatur
- Dimensjon: 306 x 116 mm
- For kontorarbeid og gaming
- Bluetooth 5.2-tilkobling og USB-C-kompatibilitet
- Opptil 124 timers batterilevetid
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 39989
Produsentens artikkelnr: K3X-H1-BO
Om varemerket
Keychron startet som et kickstarter-prosjekt med mål om å produsere et trådløst mekanisk tastatur med allsidighet og multikompatibilitet. Tastaturet deres er kompatible med både PC, Mac og til og med smarttelefon. Etter lanseringssuksessen og hyllestene til teknologianmelderen og youtuberen MKBHD, har Keychron utvidet tastaturutvalget og er nå tilgjengelig i en rekke størrelser og design.
Vi anbefaler Keychron for de som ønsker et pålitelig spilltastatur som enkelt kan tas med på LAN. Hvis du spiller spill på smarttelefonen, anbefaler vi at du prøver et Keychron-tastatur for å få en ekstra fordel i forhold til motstanderne.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Bredde | 306 mm |
| Dybde | 116 mm |
| Høyde | 23 mm |
| Vekt | 540 g |
Egenskaper
| Low Profile | Ja |
| Mekaniske brytere | Ja |
| Type bryter | Gateron Low Profile 2.0 Red |
| Formfaktor | 75% |
| Språkoppsett | ISO Nordic |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farge på belysning | RGB (16.8 m) |
| Knappemateriale | ABS |
| N-key rollover | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Hotswap | Ja |
| Farge | Grå |
Forbindelse
| Forbindelse | USB |
| Trådløs | Ja |
| Kompatibilitet | Linux |
Garanti
| Produsentens garanti | 1 års garanti |


