Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
DatatilbehørTastatur og tilbehørGaming tastatur fra Keychron
Keychron Q5 HE er det ultimate valget for deg som krever det beste innen gaming og skriveopplevelse. Med en 96 prosent layout og banebrytende Hall Effect Gateron magnetiske brytere får du raskere respons, dynamisk utløsning og justerbare aktiveringspunkter. Bryterne tilpasser seg din spillestil ved å tillate flere funksjoner per tast avhengig av nedtrykkingsdybden. Dette gir deg en personlig og effektiv spillopplevelse der hvert tastetrykk teller.Keychron Q5 HE leveres utstyrt med både 2,4 GHz-tilkobling med en imponerende polling rate på 1000 Hz og Bluetooth 5.2 som kan kobles til tre enheter samtidig. Den robuste aluminiumsrammen gir tastaturet en estetisk og miljøvennlig touch, mens den dobbeltpakket designen absorberer lyd og vibrasjonsrester for en behagelig skriveopplevelse. Sørvendt RGB-belysning lyser opp alle taster, mens dobbelskotts PBT-taster garanterer økt holdbarhet og motstandsdyktighet mot olje. For den som elsker skreddersydde løsninger, kan hver komponent enkelt justeres for en virkelig personlig opplevelse.
Sammendrag
- 96 prosent tastaturlayout med Hall Effect magnetiske brytere
- Justerbare aktiveringspunkter mellom 0,2 til 3,8 millimeter for optimal presisjon
- 2,4 GHz-tilkobling med 1000 Hz polling rate og Bluetooth 5.2 med treenhetsstøtte
- Aluminiumskonstruksjon for holdbarhet og stil
- Skreddersydd RGB-belysning og lydoptimalisert design
- Kompatibel med Windows, macOS og Linux
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 39051
Produsentens artikkelnr: Q5H-P1-BO
Om varemerket
Keychron startet som et kickstarter-prosjekt med mål om å produsere et trådløst mekanisk tastatur med allsidighet og multikompatibilitet. Tastaturet deres er kompatible med både PC, Mac og til og med smarttelefon. Etter lanseringssuksessen og hyllestene til teknologianmelderen og youtuberen MKBHD, har Keychron utvidet tastaturutvalget og er nå tilgjengelig i en rekke størrelser og design.
Vi anbefaler Keychron for de som ønsker et pålitelig spilltastatur som enkelt kan tas med på LAN. Hvis du spiller spill på smarttelefonen, anbefaler vi at du prøver et Keychron-tastatur for å få en ekstra fordel i forhold til motstanderne.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Kabellengde | 1.8 meter |
| Bredde | 408 mm |
| Dybde | 144 mm |
| Vekt | 2187 g |
Egenskaper
| Hall Effect | Ja |
| Mekaniske brytere | Ja |
| Type bryter | Gateron Double-Rail Magnetic Nebula |
| Formfaktor | 96% |
| Språkoppsett | ISO Nordic |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farge på belysning | RGB (16.8 m) |
| Knappemateriale | PBT Double-shot |
| Double-shot | Ja |
| Multimedieknapper | Ja |
| N-key rollover | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Hotswap | Ja |
| Profil | OSA |
| Farge | Hvit |
Forbindelse
| Forbindelse | 2.4GHz, USB, USB-C |
| Trådløs | Ja |
| Kompatibilitet | Linux, MAC, PC |
Garanti
| Produsentens garanti | 1 års garanti |


