Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
DatatilbehørTastatur og tilbehørGaming tastatur fra Pulsar
PCMK 2 HE TKL 8K er et magnetisk tastatur fra Pulsar som tilbyr høy ytelse og holdbarhet. Tastaturet har en formfaktor av TKL (Tenkeyless), som sparer plass på skrivebordet, og er utstyrt med Gateron x Pulsar Magnetic Switch som gir en linear følelse. Med en polling rate på hele 8000 Hz sikres en ekstremt responsiv opplevelse.Tastaturets design inkluderer et justerbart aktiveringspunkt mellom 0,1 mm og 4,0 mm, som gjør det mulig for brukeren å tilpasse tastenes respons etter egne preferanser. Den dobbeltskyttede muligheten og PBT-materialet i knappene gir både holdbarhet og en god taktil følelse. RGB-belysning kan tilpasses via Pulsars programvare, som gjør det mulig å skape en personlig atmosfære. Videre har tastaturet anti-ghosting, noe som betyr at flere taster kan trykkes ned samtidig uten problemer.
Oppsummering
- Magnetisk TKL tastatur
- Polling rate 8000Hz
- For spillere og skriveentusiaster
- Juster aktiveringspunktet for tilpasset respons
- RGB-belysning med tilpassbar programvare
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 33877
Produsentens artikkelnr: PCMK2HE801B
Om varemerket
Pulsar er et merke grunnlagt i 2020 med ett enkelt oppdrag. Å lage rimelige produkter uten å gå på akkord med kvalitet og ytelse. Pulsars grunnlegger har vært i spillindustrien i over 10 år med dyp teknologibakgrunn og erfaring. Merket har som mål å bli en av verdens ledende leverandører av høyytelses spill- og strømmeprodukter.
Pulsar planlegger å tilby et komplett spekter av produkter for å utstyre spillere, entusiaster og esport-profesjonelle med mekaniske tastaturer, presisjonsspillemus, trådløse hodesett, premium-høyttalere og alt annet premium PC-periferiutstyr.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Bredde | 355 mm |
| Dybde | 127 mm |
| Høyde | 37 mm |
| Vekt | 963 g |
Egenskaper
| Mekaniske brytere | Ja |
| Formfaktor | TKL |
| Språkoppsett | ANSI |
| Belysning | Ja |
| Farge på belysning | RGB (16.8 m) |
| Knappemateriale | PBT |
| Double-shot | Ja |
| Multimedieknapper | Ja |
| N-key rollover | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Hotswap | Ja |
| Farge | Svart |
Forbindelse
| Forbindelse | USB |
| Trådløs | Nei |
| Kompatibilitet | MAC, PC |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |


