Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
DatatilbehørTastatur og tilbehørGaming tastatur fra Turtle Beach
Command KB5 Trådbundet Gamingtangentbord er utformet for gamere som søker presisjon og pålitelighet. Tastaturet har mekaniske brytere for rask respons og en robust byggkvalitet. Det er koblet via USB, noe som garanterer en stabil og konstant datakobling. Passer for både casual gaming og profesjonell bruk.Tastaturet bruker mekaniske brytere som tilbyr en lang levetid og høy aktiveringspresisjon. Den er ergonomisk utformet for å gi brukeren komfort selv under lange spillsesjoner. Med en avslappende håndleddstøtte reduseres risikoen for tretthet. Den trådkoblede USB-tilkoblingen sikrer lav latens og høy ytelse. Kompatibilitet med forskjellige operativsystemer muliggjør allsidig bruk på flere enheter. Bakgrunnsbelysningen kan tilpasses for å forbedre brukeropplevelsen i svakt lys.
Oppsummering
- Mekaniske brytere for rask respons
- USB-tilkobling for lav latens
- Designet for gamere og profesjonelle brukere
- Ergonomisk format med håndleddstøtte
- Tilpassbar bakgrunnsbelysning
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 39673
Produsentens artikkelnr: TBK-1005-02-NO
Om varemerket
Jo bedre du hører, desto bedre spiller du – Turtle beach. De ordene kommer fra en av de ledende produsentene innen gaming headset. Helt siden 2005 da de beviste at de var pionerer innen spillyd av høy kvalitet ved å slippe deres første dedikerte spillheadset utviklet for konsoll. Siden den gang har Turtle Beach ikke sett seg tilbake, men fortsatt å utvikle headset av høy kvalitet klargjort for spill – uansett platform.
Uavhengig om du er en nybegynner, en entusiastisk gamer, hardcore gamer eller til og med en e-sportsutøver, har Turtle Beach det beste headset for deg. Turtle Beach headset gir deg fantastisk lyd, komfort og funksjonalitet – alt en gamer trenger. Hør alt, overvinn alle.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Kabellengde | 1.8 meter |
| Bredde | 477 mm |
| Dybde | 175 mm |
| Høyde | 27 mm |
| Vekt | 887 g |
Egenskaper
| Low Profile | Ja |
| Mekaniske brytere | Ja |
| Type bryter | Titan |
| Formfaktor | Full-size |
| Språkoppsett | ISO Nordic |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farge på belysning | RGB (16.8 m) |
| Knappemateriale | PBT Double-shot |
| Double-shot | Ja |
| Multimedieknapper | Ja |
| Håndleddstøtte | Ja |
| N-key rollover | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Farge | Svart |
Forbindelse
| Forbindelse | USB |
| Trådløs | Nei |
| Kompatibilitet | PC |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |


