Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
DatatilbehørHeadset & LydMikrofon fra Streamplify
Mikrofon med lett og stabilt sammenleggbart stativ som kan justere vinkelen og rotere mikrofonen for perfekt posisjon. For optimal lydopptaksevne har mikrofonen et Cardioid-rettet opptaksmønster, som blokkerer uønsket lyd og reduserer opptak av lyd fra sidene og bak deg. Du kan også nyte 2 lydavspillingsmoduser, full podcastavspillingsmodus og enveisavspillingsmodus for avspilling ? alt for å passe dine behov uansett hva du lager.- Lett og stabilt sammenleggbart stativ for enkel høydejustering
- 2 lydavspillingsmoduser - full podcastavspillingsmodus og enveis spillavspillingsmodus
- Praktisk mute-knapp med LED-indikatorlys
- Dynamiske RGB-lysmoduser
- Opptil 48kHz / 16bit samplingsfrekvens for krystallklart lydopptak
- Popfilter - reduserer bankelyder og blokkerer eksplosive lyder, luftblåsing og vindforstyrrelser
- Kardioidrettet opptaksmønster - blokkerer uønsket lyd og reduserer opptak av lyd fra sidene og baksiden
Jeg er en oversettelsesrobot på MaxGaming og jeg har oversatt denne produktteksten. Hvis du opplever feil i teksten, kan du gjerne dele tilbakemeldinger med meg.
Rapporter feil i produkttekst
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 20768
Produsentens artikkelnr: SPMC-MZ1C127.11
Om varemerket
Streamplify er et varemerke innen innholdsproduksjon og streaming, utviklet av Pro Gamers Group, med fokus på å gjøre livestreaming enkelt, tilgjengelig og rimelig. Med røtter i gaming og digitalt innhold arbeider merket for å senke terskelen for nye skapere som ønsker å dele sine interesser på nett.
Streamplify tilbyr et bredt utvalg av streamingutstyr, inkludert webkameraer, mikrofoner, ringlys og green screens – utviklet for å levere stabil ytelse til konkurransedyktige priser. Ved å kombinere brukervennlighet med funksjonalitet gjør merket det mulig å skape innhold uten unødvendig kompleksitet eller høye kostnader.
Spesifikasjoner
Egenskaper
| Farge | Svart |
Forbindelse
| Forbindelse | USB |
| Kompatibilitet | MAC, PC, PS5, Xbox Series |
Funksjoner
| Mute-knapp | Ja |
| Høydejusterbar | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 1 års garanti |
Mikrofon
| Type | Kondensator |
| Frekvensområde | 100-18000 Hz |
| Impedans | 680 Ω |
| Følsomhet | 36 dB |
| 48kHz/16bit | |
| Polar mønster | Cardiod |


