Produktbeskrivelse
DatatilbehørRuter og NettverkNettverkswitcher fra TP-Link
LS1005G er en nettverkssvitsj fra TP-Link som muliggjør utvidelse av kablede nettverk i hjemmet. Den er designet med en fanless konstruksjon for stille drift selv under høy belastning og har en overføringshastighet på 10/100/1000 Mbps. Med sine fem RJ-45-porter er den perfekt for å koble sammen flere enheter.Svitsjen har en switching-kapasitet på 10 Gbps og støtter 802.3X flow control som bidrar til effektiv databehandling. Den er kompakt i designen med en bredde på 90 mm og en høyde på 23 mm, noe som gjør den enkel å plassere på skrivebordet eller montere på veggen. Strømforsyningen skjer via en ekstern adapter med en utgang på 5VDC/0.6A. Den er bygget med fokus på energieffektivitet og har en praktisk plug-and-play-funksjon som gjør installasjonen smidig.
Oppsummering
- Fanless design for stille drift
- Overføringshastighet 10/100/1000 Mbps
- Hjemmenettverk og små kontorer
- 802.3X flow control for effektiv databehandling
- Plug and play-installasjon
Jeg er en oversettelsesrobot på MaxGaming og jeg har oversatt denne produktteksten. Hvis du opplever feil i teksten, kan du gjerne dele tilbakemeldinger med meg.
Rapporter feil i produkttekst
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 20451
Produsentens artikkelnr: LS1005G
Om varemerket
TP-Link ble grunnlagt i 1996 av to brødre for å kunne produsere og markedsføre et nettverkskort de hadde utviklet. Det ble startskuddet for en utrolig reise der foretaket har vokst og blitt en av de største aktørene innen nettverksprodukter i verden. TP i firmanavnet er basert på konseptet "twisted pair", som er en type elektromagnetiske kabler.
TP-Link produserer blant annet routere, mobiltelefoner, repeaters, LED-lamper, nettverksbrytere, ADSL, powerbanks og trådløse adaptere. TP-Link har gjennom årene utviklet og utvidet sitt produktutvalg til også å omfatte flere smarte hjemmeprodukter som for eksempel smartplugger og WiFi-kameraer.
Hos MaxGaming kan du finne flere produkter fra TP-Link, slik at du kan skaffe det beste nettverket for ditt hjem og kontor. Et raskt og stabilt nettverk er viktig ikke minst for gamere som spiller online, slik at man ikke henger og bommer skuddene i de viktigste øyeblikkene. Vi har alt fra trådløse routere, switcher og range-extenders fra TP-Link til konkurransedyktige priser.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Bredde | 90 mm |
| Dybde | 72 mm |
| Høyde | 23 mm |
Egenskaper
| Overføringshastighet | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Avanserte funksjoner | 802.3X Flow Control |
| Farge | Svart |
Forbindelse
| LAN | 5 |
| Trådløs | Nei |
Garanti
| Produsentens garanti | 3 års garanti |
Ytelse
| Strømforsyning | External Power Adapter (Output: 5VDC/0.6A) |


