Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
DatatilbehørPC-mus & TilbehørGaming musTrådløs fra Razer
Cobra Pro er en trådløs gamingmus fra Razer som veier kun 58 gram og tilbyr høy presisjon og responsivitet for gamere. Utstyrt med en Razer Focus Pro 30K-sensor og Razer Optical Mouse Switches Gen-3, sikrer den lav latens og høy nøyaktighet selv under intense spilløkter.Musens design med 100 % PTFE-musføtter garanterer et smidig glid over musmatten. Den er koblet til via 2.4 GHz, Bluetooth eller USB, noe som gir brukerne fleksibilitet i tilkoblinger. Med en polling rate på opptil 4000 Hz tilbys en ytterst responsiv opplevelse, spesielt i raske spillsituasjoner. Batteritiden strekker seg opp til 100 timer ved normal bruk og opptil 30 timer ved 4000 Hz. Razer Chroma RGB-belysning muliggjør smidig tilpasning av belysningseffektene.
Sammendrag
- Vekt: 58 gram
- Sensor: Razer Focus Pro 30K
- Utformet for gamere
- Polling rate på opptil 4000 Hz
- Batteritid opptil 100 timer
Jeg er en oversettelsesrobot på MaxGaming og jeg har oversatt denne produktteksten. Hvis du opplever feil i teksten, kan du gjerne dele tilbakemeldinger med meg.
Rapporter feil i produkttekst
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 27522
Produsentens artikkelnr: RZ01-04660100-R3G1
Om varemerket
Razer – Den trehodede ormen, den grønne fargen eller Chroma-belysningen er noe nesten alle gamere kjenner igjen. Razer en av de mest anerkjente varemerkene innen gaming, og det er ikke ufortjent. Deres lange historie med innovative produkter som har løftet bransjen og deres utallige priser i løpet av årene beviser at de gang på gang hører til på toppen.
Razer har en av de beste utvalgene av gaming-produkter i verden med minst ett produkt i hvert segment. Med deres store maskineri har de ressursene som skal til for å forske, utvikle og produsere nye produkter av høy kvalitet. Hvis du leter etter et produkt som ikke skuffer deg når det virkelig gjelder, bør du sjekke ut Razer.
Spesifikasjoner
Batteri
| Batteritid | 100 h |
Dimensjon & vekt
| Kabellengde | 1.8 meter |
| Bredde | 62.5 mm |
| Dybde | 119.6 mm |
| Høyde | 38.1 mm |
| Vekt | 77 g |
Egenskaper
| Sensormodell | Focus Pro 30K |
| Sensor | Optisk |
| Type bryter | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| DPI | 30000 dpi |
| Maks. akselerasjon | 70 G |
| Antall knapper | 8 |
| Belysning | Ja, RGB |
| Rullehjul | Ja |
| Farge | Svart |
| IPS | 750 |
| Polling Rate | 1000 Hz, 4000* Hz |
Forbindelse
| Forbindelse | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |


