Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
DatatilbehørPC-mus & TilbehørGaming musTrådløs fra Razer
DeathAdder V3 Pro er en trådløs gamingmus fra Razer som tilbyr hurtighet og kontroll for gamere. Den har en optisk sensor med en DPI på 30 000, noe som gir høy presisjon i hver bevegelse, samt et ergonomisk design som gjør den enkel å bruke under lange spillsesjoner. Musen er 25 % lettere enn forgjengeren, noe som forbedrer håndterbarheten.Med en trådløs tilkobling som arbeider på 2.4GHz og en polling rate på 1000 Hz, muliggjør DeathAdder V3 Pro en responsiv og forsinkelsesfri spillopplevelse. Den er utstyrt med Razer Optical Mouse Switches Gen-3 som gir raske og pålitelige klikk. Med en batteritid på opptil 90 timer er det mulig å bruke musen i lengre perioder uten å måtte lade. Den er også designet for å maksimere komforten og minimere tretthet i håndleddet, noe som gjør den ideal for både casual gamere og profesjonelle spillere.
Sammendrag
- Ergonomisk design
- DPI på 30 000
- For gamere på alle nivåer
- Trådløs forsinkelsesfri tilkobling
- Batteritid på opptil 90 timer
Jeg er en oversettelsesrobot på MaxGaming og jeg har oversatt denne produktteksten. Hvis du opplever feil i teksten, kan du gjerne dele tilbakemeldinger med meg.
Rapporter feil i produkttekst
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 22352
Produsentens artikkelnr: RZ01-04630100-R3G1
Om varemerket
Razer – Den trehodede ormen, den grønne fargen eller Chroma-belysningen er noe nesten alle gamere kjenner igjen. Razer en av de mest anerkjente varemerkene innen gaming, og det er ikke ufortjent. Deres lange historie med innovative produkter som har løftet bransjen og deres utallige priser i løpet av årene beviser at de gang på gang hører til på toppen.
Razer har en av de beste utvalgene av gaming-produkter i verden med minst ett produkt i hvert segment. Med deres store maskineri har de ressursene som skal til for å forske, utvikle og produsere nye produkter av høy kvalitet. Hvis du leter etter et produkt som ikke skuffer deg når det virkelig gjelder, bør du sjekke ut Razer.
Spesifikasjoner
Batteri
| Batteritid | 90 h |
Dimensjon & vekt
| Bredde | 128 mm |
| Dybde | 68 mm |
| Høyde | 44 mm |
| Vekt | 63 g |
Egenskaper
| Sensormodell | Focus Pro 30K |
| Sensor | Optisk |
| Type bryter | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| DPI | 30000 dpi |
| Maks. akselerasjon | 70 G |
| Antall knapper | 5 |
| Tohåndsutforming | Nei |
| Rullehjul | Ja |
| Farge | Svart |
| IPS | 750 |
| Polling Rate | 1000 Hz |
Forbindelse
| Forbindelse | 2.4GHz, USB |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |


