Utvalgt tilbehør
Obsidian Mouse Skates Universal 6.5mm Dots - 40pcs
Mouse skates
129 kr
MIZUGUMO FUTAE P8 Mouse Skates
Mouse skates
189 kr
Trykkluft Raccoon 600ML
Rengjøring
79 kr (99 kr)
Stressball - Angst Stressball
Teknikk
39 kr
Produktbeskrivelse
DatatilbehørPC-mus & TilbehørGaming musTrådløs fra IPI
FLOAT 88 Pro 8K er en ultralett trådløs gamingmus designet for maksimal presisjon og hastighet. Med en PAW3395-sensor, opptil 26 000 DPI og en imponerende polling rate på 8000 Hz leverer den responsivitet på e-sportnivå. Musen veier kun 46 ± 3 gram og bruker Omron-brytere for høy holdbarhet og skarp klikkfølelse.Den medfølgende ladestasjonen fungerer samtidig som 2.4GHz-mottaker (dongle), noe som gir stabil trådløs ytelse og tydelige LED-indikatorer for polling rate og batterinivå. FLOAT 88 Pro kan også brukes via Bluetooth eller USB-kabel for maksimal fleksibilitet i alle situasjoner.
En perfekt mus for gamere som ønsker å kombinere lav latens, høy presisjon og total bevegelsesfrihet.
Oppsummering
- Vekt: 46+3g
- Medfølgende ladestasjon
- PAW3395 sensor
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 37957
Produsentens artikkelnr: F-88-PRO
Om varemerket
IPI har raskt etablert seg som et kundeorientert og nyskapende merke innen segmentet for gaming-tilbehør. De drives av det klare oppdraget om å gjøre høyytelsesutstyr tilgjengelig for alle, med spesielt fokus på å være det opplagte valget for både studenter og prisbevisste e-sportentusiaster.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Kabellengde | 1,5 meter |
| Bredde | 60,9 mm |
| Dybde | 119,53 mm |
| Høyde | 37 mm |
| Vekt | 46+3g g |
Egenskaper
| Sensormodell | PAW3395 |
| Type bryter | Omron |
| DPI | 26000 dpi |
| Farge | Svart |
| IPS | 650 |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| MCU | PAR2862QM |
Forbindelse
| Forbindelse | 2.4GHz, Bluetooth |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 1 års garanti |
Relaterte produkter
Andre kjøpte også
Andre så også
Prishistorie
Nedenfor finner du prishistorikk for dette produktet de siste 30 dagene.
Vår laveste pris 1-30 dager før gjeldende pris begynte å gjelde:


