Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
DatatilbehørPC-mus & TilbehørGaming musTrådløs fra Pulsar
X2-H High Hump er en trådløs gamingmus fra Pulsar designet for å forbedre spillopplevelsen. Den har en ultralett konstruksjon og en optisk PAW3395-sensor som muliggjør en DPI på opptil 26 000, noe som gir en overlegen responstid og presisjon. Med en 32-bit Nordic MCU får man også en stabil og effektiv ytelse.Musens design inkluderer en høyere hump og en smalere midje sammenlignet med den tidligere X2-modellen. Dette muliggjør økt stabilitet for spillere med et aggressivt klor-grep samt ekstra støtte for håndflaten under lengre spillsesjoner. Tilkoblingen via 2,4 GHz-trådløs teknologi sikrer en latensfri opplevelse med en resonansfrekvens på 1000 Hz. Med en vekt på kun 52 gram er musen lett nok for raske bevegelser, men holdbar nok for intensiv bruk.
Oppsummering
- Høy hump design
- DPI opptil 26 000
- Primært for gamere og e-sportutøvere
- Lag-fri 2,4GHz trådløs teknologi
- Pulsar Blue encoder for nøyaktig respons
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 29739
Produsentens artikkelnr: PX2H16
Om varemerket
Pulsar er et merke grunnlagt i 2020 med ett enkelt oppdrag. Å lage rimelige produkter uten å gå på akkord med kvalitet og ytelse. Pulsars grunnlegger har vært i spillindustrien i over 10 år med dyp teknologibakgrunn og erfaring. Merket har som mål å bli en av verdens ledende leverandører av høyytelses spill- og strømmeprodukter.
Pulsar planlegger å tilby et komplett spekter av produkter for å utstyre spillere, entusiaster og esport-profesjonelle med mekaniske tastaturer, presisjonsspillemus, trådløse hodesett, premium-høyttalere og alt annet premium PC-periferiutstyr.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Bredde | 62 mm |
| Dybde | 115.6 mm |
| Høyde | 38 mm |
| Vekt | 52 g |
Egenskaper
| Sensormodell | PixArt PAW3395 |
| Sensor | Optisk |
| Type bryter | Optical |
| DPI | 26000 dpi |
| Maks. akselerasjon | 50 G |
| Rullehjul | Ja |
| Farge | Grå, Grønn |
| IPS | 650 |
| Encoder | Pulsar Blue |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| MCU | 32-bit Nordic MCU |
Forbindelse
| Forbindelse | 2.4GHz, USB |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |


