Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
DatatilbehørPC-mus & TilbehørGaming musTrådløs fra Pulsar
Xlite v4 Mini Wireless er en høytytende trådløs gamingmus fra Pulsar som tilbyr ergonomisk grep og en flaggskipsensor, Pulsar XS-1. Musen har en maksimal DPI på 32000 og en polling rate på opptil 8000 Hz, noe som sikrer rask og nøyaktig respons under spilling.Byggkvaliteten er imponerende med en optisk sensor som gir høy presisjon selv ved raske bevegelser. Den trådløse tilkoblingen via 2,4 GHz garanterer forsinkelsesfri interaksjon, og med en vekt på 52 gram er musen lett og smidig. Utrustet med Pulsar Blue encoder og raske brytere, tilbyr modellen pålitelig ytelse for konkurranseorienterte spillere. Tilpassbare innstillinger er mulige gjennom Pulsars egen programvare, noe som gir fleksibilitet for ulike spillestiler.
Sammendrag
- Ergonomisk grep
- DPI opp til 32000
- Konkurranseorienterte spillere
- Forsinkelsesfri trådløs tilkobling
- Kompatibel med 8K Hz med dongle (kjøpes separat)
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 33672
Produsentens artikkelnr: PXL412
Om varemerket
Pulsar er et merke grunnlagt i 2020 med ett enkelt oppdrag. Å lage rimelige produkter uten å gå på akkord med kvalitet og ytelse. Pulsars grunnlegger har vært i spillindustrien i over 10 år med dyp teknologibakgrunn og erfaring. Merket har som mål å bli en av verdens ledende leverandører av høyytelses spill- og strømmeprodukter.
Pulsar planlegger å tilby et komplett spekter av produkter for å utstyre spillere, entusiaster og esport-profesjonelle med mekaniske tastaturer, presisjonsspillemus, trådløse hodesett, premium-høyttalere og alt annet premium PC-periferiutstyr.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Bredde | 63.4 mm |
| Dybde | 115.6 mm |
| Høyde | 40.7 mm |
| Vekt | 52 g |
Egenskaper
| Sensormodell | XS-1 |
| Sensor | Optisk |
| Type bryter | Optical |
| DPI | 32000 dpi |
| Maks. akselerasjon | 50 G |
| Rullehjul | Ja |
| Farge | Hvit |
| IPS | 750 |
| Encoder | Pulsar Blue |
| Polling Rate | 1000 Hz, 8000* Hz |
| MCU | 32 bit ARM |
Forbindelse
| Forbindelse | 2.4GHz, USB |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |


