Produktbeskrivelse
DatatilbehørRuter og NettverkTrådløs Router fra TP-Link
TP-Link Archer MR500 er en trådløs 4G-ruter som tilbyr pålitelige tilkoblinger og utmerket hastighet. Den støtter 4G+-nettverk og tillater deling av internettopplevelsen med opptil 64 Wi-Fi-enheter. Routermodellen er utstyrt med to avtagbare LTE-antenner for stabil signal og en overføringshastighet på opptil 1200 Mbps.Byggekvaliteten til Archer MR500 er solid med en mørk overflate og kompakt design. Den har 3 stykk 10/100/1000 Mbps LAN-porter og en WAN-port, som muliggjør tilkobling av flere enheter. Ruteren er også forberedt for TP-Link OneMesh, noe som gir mulighet for utvidelse av Wi-Fi-nettverket. Med funksjoner som foreldrekontroll, gjestenettverk og MU-MIMO-teknologi sikres en effektiv håndtering av trafikk og tilkoblinger. Ruteren kan enkelt kobles til nettet via en Ethernet-kabel eller direkte med et SIM-kort uten omfattende konfigurasjon.
Sammendrag
- Støtte for 4G+-nettverk
- Overføringshastighet på opptil 1200 Mbps
- Passer for hjemmet eller kontoret med mange enheter
- Stabil tilkobling med to avtagbare antenner
- Kompatibel med TP-Link OneMesh for nettverksutvidelse
Jeg er en oversettelsesrobot på MaxGaming og jeg har oversatt denne produktteksten. Hvis du opplever feil i teksten, kan du gjerne dele tilbakemeldinger med meg.
Rapporter feil i produkttekst
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 34030
Produsentens artikkelnr: Archer MR500
Om varemerket
TP-Link ble grunnlagt i 1996 av to brødre for å kunne produsere og markedsføre et nettverkskort de hadde utviklet. Det ble startskuddet for en utrolig reise der foretaket har vokst og blitt en av de største aktørene innen nettverksprodukter i verden. TP i firmanavnet er basert på konseptet "twisted pair", som er en type elektromagnetiske kabler.
TP-Link produserer blant annet routere, mobiltelefoner, repeaters, LED-lamper, nettverksbrytere, ADSL, powerbanks og trådløse adaptere. TP-Link har gjennom årene utviklet og utvidet sitt produktutvalg til også å omfatte flere smarte hjemmeprodukter som for eksempel smartplugger og WiFi-kameraer.
Hos MaxGaming kan du finne flere produkter fra TP-Link, slik at du kan skaffe det beste nettverket for ditt hjem og kontor. Et raskt og stabilt nettverk er viktig ikke minst for gamere som spiller online, slik at man ikke henger og bommer skuddene i de viktigste øyeblikkene. Vi har alt fra trådløse routere, switcher og range-extenders fra TP-Link til konkurransedyktige priser.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Bredde | 202 mm |
| Dybde | 141 mm |
| Høyde | 33.6 mm |
Egenskaper
| Overføringshastighet | 1200 Mbps |
| Standard | 802.11ac |
| Frekvensbånd | 2,4 GHz, 5GHz, Dual-band teknologi |
| QoS (Quality of Service) | Ja |
| Antenner | 2 |
| Avanserte funksjoner | Foreldrekontroll, Guestnetwork, MU-MIMO, Wi-Fi Mesh support |
| Farge | Svart |
Forbindelse
| LAN | 3 |
| WAN | 1 |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |


