Produktbeskrivelse
DatatilbehørRuter og NettverkTrådløs Router fra TP-Link
Archer AX55 AX3000 er en trådløs ruter fra TP-Link som kombinerer Dual-Band Wi-Fi 6-teknologi med høy overføringshastighet. Med en kapasitet på opptil 3000 Mbps muliggjør den raske og stabile nettverksforbindelser som er ideelle for strømming og spilling på flere enheter samtidig. Ruteren støtter også både 2,4 GHz og 5 GHz frekvensbånd, noe som maksimerer ytelsen avhengig av ditt nettverksbehov.Laget med fire eksterne antenner og Beamforming-teknologi sikrer Archer AX55 en omfattende og pålitelig dekning i hele hjemmet. Den har også støtte for OFDMA-teknologi, som muliggjør effektiv kommunikasjon mellom ruteren og flere enheter samtidig uten å påvirke hastigheten negativt. Ruterens integrerte sikkerhetsprotokoll WPA3 beskytter nettverket ditt gjennom avansert kryptering og beskyttelse mot brute-force-angrep. Med en USB 3.0-port kan du enkelt dele filer og bruke skrivere over nettverket.
Oppsummering
- Dual-Band Wi-Fi 6
- 3000 Mbps maks hastighet
- Egnet for brukere med mange tilkoblede enheter
- Effektiviserer nettverkstrafikk med OFDMA-teknologi
- Sikkerhet med WPA3-protokoll
Jeg er en oversettelsesrobot på MaxGaming og jeg har oversatt denne produktteksten. Hvis du opplever feil i teksten, kan du gjerne dele tilbakemeldinger med meg.
Rapporter feil i produkttekst
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 21138
Produsentens artikkelnr: Archer AX55
Om varemerket
TP-Link ble grunnlagt i 1996 av to brødre for å kunne produsere og markedsføre et nettverkskort de hadde utviklet. Det ble startskuddet for en utrolig reise der foretaket har vokst og blitt en av de største aktørene innen nettverksprodukter i verden. TP i firmanavnet er basert på konseptet "twisted pair", som er en type elektromagnetiske kabler.
TP-Link produserer blant annet routere, mobiltelefoner, repeaters, LED-lamper, nettverksbrytere, ADSL, powerbanks og trådløse adaptere. TP-Link har gjennom årene utviklet og utvidet sitt produktutvalg til også å omfatte flere smarte hjemmeprodukter som for eksempel smartplugger og WiFi-kameraer.
Hos MaxGaming kan du finne flere produkter fra TP-Link, slik at du kan skaffe det beste nettverket for ditt hjem og kontor. Et raskt og stabilt nettverk er viktig ikke minst for gamere som spiller online, slik at man ikke henger og bommer skuddene i de viktigste øyeblikkene. Vi har alt fra trådløse routere, switcher og range-extenders fra TP-Link til konkurransedyktige priser.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Bredde | 261.1 mm |
| Dybde | 134.5 mm |
| Høyde | 41 mm |
| Vekt | 870 g |
Egenskaper
| Overføringshastighet | 5 GHz: 2402 Mbps, 2.4 GHz: 574 Mbps |
| Standard | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n, Wi-Fi 6 |
| Frekvensbånd | 2,4 GHz, 5GHz, Dual-band teknologi |
| QoS (Quality of Service) | Ja |
| Antenner | 4 |
| Avanserte funksjoner | Beamforming, Foreldrekontroll, Guestnetwork, OFDMA, Wi-Fi Mesh support |
| Farge | Svart |
Forbindelse
| USB | 3.0, Ja, 1 |
| LAN | 4 |
| WAN | 1 |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |


