Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
DatatilbehørStreaming & VideoopptakWebkamera fra Logitech
BRIO 4K er et profesjonelt webkamera fra Logitech som tilbyr enestående videokvalitet og er designet for forretningsbruk. Med en oppløsning på opptil 4K ved 30 fps, autofokus og 5x digital zoom sørger den for at hvert videokonferanse blir tydelig og detaljert. Den støtter også Windows Hello for sikker pålogging via ansiktsgjenkjenning.Kamerahuset er laget av lav-kullblatt aluminium, som gir en bærekraftig konstruksjon samtidig som det minimerer miljøpåvirkningen. Med avansert RightLight 3-teknologi justeres eksponeringen automatisk for å garantere optimal bildekvalitet, uansett lysforhold. I tillegg har den doble omnidireksjonale mikrofoner med støydemping som fanger opp lyden klart fra en radius på opptil 1,2 meter, noe som gjør den ideell for profesjonelle samtaler. Webkameraet er sertifisert for Zoom og Google Meet, noe som betyr enkel integrering med vanlige møteprogrammer.
Sammendrag
- Videoppløsning 4K ved 30 fps
- Profesjonelt bruk innen videokonferanser
- Autofokus og 5x digital zoom
- Støydempende lydopptak
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: 39249
Produsentens artikkelnr: 960-001746
Om varemerket
Gamingprodukter med det siste innen teknologi fra Logitech! Allerede i 1981 ble den første datamusen fra Logitech laget i Sveits, og i dag er de verdens største produsent av gamingprodukter. Logitechs produkter har alltid en høy kvalitet og man merker at de har mange års erfaring innen produktutvikling. Deres erfaring gjør de helt klart til en produsent som alltid prøver å tøye grensene innen ytelse og nye muligheter innenfor gaming.
Logitech er kjent for å finne opp og optimalisere teknologien gjennom å utvikle sine egne sensorer til tastaturknapper og god software til sine produkter. For å ligge i toppen og lettere kunne utvikle nye kvalitetsprodukter, har de også kjøpt opp noen av de ledende produsentene innenfor enkelte kategorier, deriblant Blue Microphones, Astro Gaming og Saitek.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Kabellengde | 1.5 meter |
| Bredde | 102 mm |
| Dybde | 27 mm |
| Høyde | 27 mm |
| Vekt | 63 g |
Egenskaper
| Megapiksler | 13 MP |
| Oppløsning | 3840 x 2160 |
| Videoformat | 1080p/60fps, 4K, 720p/90fps |
| Lydstøtte | Ja |
| Farge | Svart |
Forbindelse
| Forbindelse | USB-C |
| Kompatibilitet | Chrome OS, MAC, PC |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |


