Produktbeskrivelse
FunnhjørneDemo fra ATK
Z1 V2 Ultimate Trådlös Gamingmus är en lättviktig mus med en PAW3950-sensor, vilket möjliggör en trådlös pollingfrekvens på upp till 8K. Den ergonomiska designen är anpassad för högerhänta och erbjuder en latensfri spelupplevelse. Med en vikt på 54 gram och hög precision är den särskilt utformad för gamers som kräver snabbhet och noggrannhet.Den trådlösa anslutningen sker via Bluetooth eller USB-C, vilket ger flexibilitet i hur musen kan användas. Med en DPI som kan justeras mellan 10 och 30 000, samt en maximal acceleration på 50 G, levererar musen exceptionell prestanda vid spelande. Batteritiden sträcker sig över 500 timmar, vilket möjliggör långvarig användning utan frekvent laddning. Scrollhjulet och ATK Custom Optical-brytaren bidrar till snabbare respons och komfort under längre spelsessioner.
Sammanfattning
- Lättviktig design
- Pollingfrekvens på 8000 Hz
- För hardcore gamers
- Hög precision med justerbar DPI
- Ergonomisk form för komfort
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: D37855
Produsentens artikkelnr: 6976742078673
Om varemerket
ATK Gaming Gear er et selskap som designer og selger spillmøbler og tastaturer av høy kvalitet til konkurransedyktige priser. De fokuserer på ytelse, presisjon og komfort, noe som gjør produktene deres perfekte for både hobbyspillere og profesjonelle spillere. ATK tilbyr et bredt spekter av produkter med funksjoner som avanserte sensorer, justerbar DPI, mekaniske brytere og programmerbare makroer for å gi deg det konkurransefortrinnet du trenger.
Med røtter i Kinas anerkjente spillmedier, Game Dynamics, og et team av forskere, har ATK satt seg fore å levere produkter med høy ytelse, som kan tilpasses og som er rimelige for spillere over hele verden. ATK er mer enn bare et selskap, de er et fellesskap av lidenskapelige gamere som streber etter å forbedre spillopplevelsen for alle. Målet deres er å tilby gamere den best mulige spillopplevelsen med et sterkt fokus på kundeservice og support.
Spesifikasjoner
Batteri
| Batteritid | 500+ h |
Dimensjon & vekt
| Bredde | 66.8 mm |
| Dybde | 122.5 mm |
| Høyde | 42.4 mm |
| Vekt | 54 g |
Egenskaper
| Sensormodell | PAW3950Ultra |
| Type bryter | ATK Custom Optical |
| DPI | 10-30000 dpi |
| Maks. akselerasjon | 50 G |
| Belysning | No |
| Rullehjul | Ja |
| Farge | Svart |
| Encoder | TTC Gold |
| Polling Rate | 8000 Hz |
Forbindelse
| Forbindelse | Bluetooth, USB-C |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 1 års garanti |
Demo
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.


