Produktbeskrivelse
DEMO: Returkjøp og testeksemplar. God stand.Model O3 er en trådløs gamingmus fra Glorious som tilbyr ultralett ytelse og RGB-belysning. Med et imponerende DPI-intervall på 50 til 30 000 og en 8 000 Hz pollingfrekvens, er denne musen designet for gamere som søker responsivitet og presisjon.
Den trådløse tilkoblingen fungerer via 2.4 GHz, Bluetooth eller USB-C kabel for kablet bruk, noe som gir fleksibilitet ved anvendelse. Musen er konstruert med en vekt på kun 66 gram, noe som gjør den lett å håndtere for raske og presise bevegelser. Den er også utstyrt med en byttbar batteripakkeløsning som muliggjør ubegrenset trådløs spilletid. Den optiske bryteren har en levetid på opptil 130 millioner klikk. Dens symmetriske form gir komfort for alle grepestiler.
Sammendrag
- Ultralett design
- Max DPI: 30 000
- For gamere som prioriterer levetid og ytelse
- 8 000 Hz pollingfrekvens
- Byttbart InfinitePlay batteripakk
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: D36522
Produsentens artikkelnr: GLO-O3-WL-BLK
Om varemerket
Glorious, utviklet av et samfunn av lidenskapelige spillere med krav om kun det beste – laget av PC-spillere, for PC-spillere. Glorious Gaming tilbyr maskinvare og tilbehør designet spesielt for elitenivået, i førsteklasses kvalitet og overkommelige priser for alle, og har utfordret den tradisjonelle PC-spillindustrien siden oppstarten i 2014.
Glorious sine produkter ble bygget for å imøtekomme behovene til selv de mest kresne spillerne som ønsket mer enn andre kunne tilby. Siden de var en av de første som tilbød en ultralett spillmus med RGB-belysning har de siden den gang fortsatt å ta spillindustrien med storm.
Spesifikasjoner
Batteri
| Batteritid | 130 h |
Dimensjon & vekt
| Kabellengde | 2 meter |
| Bredde | 61.39 mm |
| Dybde | 127.05 mm |
| Høyde | 39.76 mm |
| Vekt | 66 g |
Egenskaper
| Sensormodell | BAMF 3.0 30K |
| DPI | 50-30000 dpi |
| Maks. akselerasjon | 50 G |
| Antall knapper | 6 |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farge | Svart |
| Polling Rate | 8000 Hz |
Forbindelse
| Forbindelse | 2.4GHz, Bluetooth, USB-C |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |
Demo
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.


