Utvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
FunnhjørneDemo fra SteelSeries
DEMO: Gjennkjøp og testeeksemplar. God stand.Apex 3 TKL White er det perfekte tastaturet for gamere som ønsker å heve sin spillopplevelse. Med anti-ghosting teknologi og en 60 grams aktiveringskraft tilbyr tastaturet en mekanisk følelse for hver tasteprematur. De nesten lydløse bryterne, med en holdbarhet på 20 millioner trykk, gjør spillingen smidig og uavbrutt. Den kompakte TKL-designen, uten numerisk tastatur, gir mer plass for presise musbevegelser og er populær blant esportproffer.
Tastaturet er vann- og støvbestandig, noe som sikrer pålitelig ytelse selv under intense spilløkter. Tilpass stilen med 8-soners RGB-belysning og juster volumet raskt med dedikerte mediekontroller.
Sammendrag
TKL-design for bedre presisjon
Vann- og støvbestandig
Nesten lydløse brytere
Personlig RGB-belysning
Artikkelnummer
Vårt artikkelnummer: D34573
Produsentens artikkelnr: 64906
Om varemerket
Vi kan ikke snakke om e-sport og gaming uten å nevne SteelSeries. De har helt siden 2001 gang på gang utviklet produkter som har tatt markedet til nye nivåer, som den første glassmatten, det første mekaniske tastaturet til gaming eller den første musen spesifikt til World of Warcraft. De har helt siden begynnelsen vært en del av e-sportmiljøet.
SteelSeries er kjent for å lage produkter som får legendestatus, med f.eks. musematten QcK som har vært proffe spilleres valg i mer enn 15 år. Produktene deres er nøye utviklet til minste detalj for å passe alt fra konkurransemennesker som trenger pålitelig utstyr for avgjørende øyeblikk, til en nybegynner som akkurat har kjøpt sin første gamingmus.
Spesifikasjoner
Dimensjon & vekt
| Kabellengde | 1.8 meter |
| Bredde | 364 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Vekt | 974 g |
Egenskaper
| Mekaniske brytere | Ja |
| Type bryter | OmniPoint 3.0 |
| Formfaktor | TKL |
| Språkoppsett | ISO Nordic |
| Belysning | Ja |
| Farge på belysning | RGB (16.8 m) |
| Knappemateriale | PBT |
| Double-shot | Ja |
| Multimedieknapper | Ja |
| Håndleddstøtte | Ja |
| N-key rollover | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Farge | Hvit |
Forbindelse
| Forbindelse | USB |
| Trådløs | Nei |
| Kompatibilitet | MAC, PC |
Garanti
| Produsentens garanti | 2 års garanti |
Demo
Alle DEMO-produkter er rengjort og inspisert for å sikre at alt tilbehør og annet innhold blir stående. Skulle noe mangle er det spesifisert på hvert produkt.


